Pobyty pro skupiny dětí i dospělých můžete uspořádat v rekreačních střediscích, se kterými již delší dobu spolupracujeme. Vybrat si lze např. rekreační středisko Svor v Lužických horách, Hrachov na Sedlčansku či Šlovice u Rakovníka. Všechny objekty se nacházejí se uprostřed přírody a nabízejí kvalitní zázemí pro různé sportovní či turistické kluby, které zde mohou uspořádat jedno či vícedenní soustředění. Střediska nabízejí množství prostor pro taneční pobyty, přijet může větší či menší skupina osob,  zajistit můžeme i firemní akce. V případě zájmu pomůžeme s organizací pobytu, umíme zajistit pobyty tzv. na klíč, včetně programu a dopravy. 

RS Šlovice
RS Svor


Ve střediscích se nacházejí hřiště (např. volejbalové, beachvolejbalové, tenisové), prostory pro výuku tance, množství travnatých ploch, bazény, .. Po domluvě je možné si vypůjčit základní sportovní vybavení. 

Pro případ špatného počasí je možno si zapůjčit společenské hry či dataprojektor a využít klubovny či jiné vnitřní prostory. V klubovnách jsou tabule, místo pro cca 20 – 30 osob. 


V každém objektu se nachází jídelna pro nejméně 80 osob, několik společenských místností, bar, je otevřen kiosek. Ubytování je zajištěno v max. pětilůžkových pokojích (soc. zařízení na chodbě), příp. v dvou až čtyřlůžkových pokojích  s vlastním sociálním zařízením. V některých objektech je možno v letní sezoně využít čtyř až šestilůžkové chatky či sruby. V případě nepříznivého počasí lze všechny ubytovací kapacity vytápět.
Ve všech objektech je k dispozici wi-fi. 

Cena za pobyt je tvořena individuálně dle počtu osob a délky pobytu. 


V případě zájmu nás kontaktujte ZDE.

 

RS Svor
RS Svor
RS Svor
RS Svor
RS Svor
RS Svor