Náš spolek vznikl ještě jako občanské sdružení v roce 2003. Za nápadem založit sdružení stála parta nadšenců, kteří se ve svém volném čase věnovali práci s dětmi a mládeží. Od té doby pořádáme letní tábory, jarní prázdniny nebo víkendové akce. Několik let jsme organizovali i dětské kroužky na školách. 
Letní tábory pořádáme už léta v rekreačních střediscích ve Svoru a Hrachově, které svou polohou a vybaveností plně odpovídají našim představám.

Mgr. Roman Houška

Roman je právě jedním z těch nadšenců, kteří stáli u vzniku spolku. Přestože vystudoval právnickou fakultu, práci s dětmi se věnuje 30 let a stále zůstává věrný tomuto oboru. Sám už je nyní otcem dvou dospívajících kluků. Ve spolku má na starosti zejména organizační záležitosti.

 

Mgr. Zuzana Černá

U založení spolku stála i Zuzana. Práci s dětmi se začala věnovat už v 15ti letech, kdy začala jezdit na tábory jako praktikantka. Na tábory nezanevřela ani při studiu filozofické fakulty a i svůj profesní život spojila s dětmi. Sama je mámou 3 dětí. Ve spolku řeší zejména program.


Hanka Švarcová

Spolupracovat s námi začala v roce 2016. V tuhle chvíli jezdí zejména na pozici hlavní vedoucí a její nadšení a elán nadchne nejen děti, ale i naše lektory. V současnosti dokončuje studia na pedagogické fakultě, ale my doufáme, že i nadále bude v našich řadách.


Mgr. Zuzana Šebelíková

Se Zu se můžete potkat nejenom na pozici hlavní vedoucí na letních táborech, ale i jako lyžařskou instruktorku, která učí děti sjíždět zasněžené svahy. Zu má nekonečné množství nápadů, kterými baví všechny kolem sebe. Na svět se často dívá skrz objektiv svého foťáku.

 

Lukáš Hladík alias Brumík

Před 5 lety s námi poprvé vyjel na tábor a od té doby je pevnou součástí našeho spolku. Brumík je se svým úsměvem na tváři a sušenkou v ruce  jedním z našich nejoblíbenějších vedoucích. A to i když má na starosti celý pobyt. Jeho největší devizou je, že umí nadchnout i toho nejzarputilejšího odpůrce her.