Pobyty pro seniory nabízíme jak pro jednotlivce, tak skupiny a odborníky jsme na pořádání pobytů tzv. na klíč, s programem.  Vybrat si můžete z naší nabídky níže,  popř.  si nechat zpracovat pobyt dle vlastních požadavků. Pobyty se konají v RS Svor, Šlovice a Hrachov. Vybrat si tak můžete lokalitu v Lužických horách, na Berounce nebo u Sedlčan. Všechny areály se nacházejí na klidném, ale dobře dostupném místě.

Ubytování:  pokoje s kapacitou 2 – 4 osoby, sociální zařízení na chodbě (v každém areálu jsou k dispozici za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí)

Vybavení areálu: společenské místnosti, bar, kiosek, venkovní bazén, za poplatek možnost dataprojektoru, sportovního vybavení (mimo zajištěný program)

 

RS Svor bar


Cena:

Individuální ubytování: 400 Kč/noc; strava 3x denně

Parkování: zdarma

WI-FI free

Pes: za příplatek

Místní poplatky nejsou v ceně pobytu, hradí se na místě hotově


POBYTY PRO SENIORY S PROGRAMEM
 (pondělí – čtvrtek)

všechny programy  (včetně výletu) jsou dobrovolné

Pondělí
–  příjezd v odpoledních hodinách, společný večerní program (seznamovací aktivity, posezení, informace k pobytu a programu, pak volná zábava)

Úterý
– autobusový výlet (hrad, bazén, muzeum – dle konkrétní nabídky; výlet bude realizován pouze v případě dostatečného počtu zájemců), příp. pěší výlet nebo volný program
 – večer: společenské hry – turnaj, trénink paměti, volná zábava….

Středa
– dopoledne: zdravotní cvičení, sportování v areálu (např. stolní tenis, volejbal, badminton, frisbee, … dle nabídky areálu)
– odpoledne: masáže (za poplatek),  vycházka do okolí (doporučujeme s sebou turistické hole), ruční práce, výroba drobných předmětů; přednáška první pomoci – dle zájmu
– večer: taneční večírek

Čtvrtek
– odjezd v dopoledních hodinách

RS Svor
RS Svor
RS Svor bazén


CENA POBYTU PRO SENIORY S PROGRAMEM:  1 990 Kč

Cena zahrnuje:
3x nocleh, strava 3x denně, využití bazénu, základní program)
Cena nezahrnuje:
výlet (cca 500 Kč)
sportovní potřeby, společenské hry (pokud nejsou zahrnuty v programu)
svačiny, druhé večeře (možno přikoupit) 

 


V případě zájmu nás kontaktujte.