Svatby pro naše klienty  můžeme zajistit v rekreačních střediscích firmy Star Line ve Svoru (Lužické hory), v Hrachově (Sedlčansko), nebo ve Šlovicích. Každý objekt nabízí různé možnosti jak pro menší, tak pro větší svatby.  Nabízíme možnost uspořádání svatebního obřadu i následného svatebního   veselí. U nás nebudete omezeni otvírací dobou, svatbu si uspořádáte dle   vlastních představ. Svatebčané mohou být v námi nabízených střediscích i   ubytováni.

 Svatebním hostům budou k dispozici vnitřní i venkovní prostory – různé   společenské místnosti, bar, bazén.  V každém středisku je možnost   venkovního posezení a grilování.

 Dále vám můžeme zajistit květinovou výzdobu, jmenovky na svatební stůl,   svatební dekorace a další služby dle vašich požadavků.


 Svatební menu
 –  hostinu připravíme   přesně podle vašeho přání. Je možnost   vybírat např. z  klasického oběda,   rautových stolů, pečeného selete,   pekařských a cukrářských výrobků…  

Cena se stanovuje individuálně.


Vybavení areálu
 –  ubytování až pro 100 – 150 osob, několik společenských místností, bar, prostorná jídelna (zde je možnost ozvučení, využití mixážního pultu, dataprojektoru, barevného osvětlení), pergola s grilem, ohniště, dětské prolézačky, bazén, venkovní sezení.

 
V případě zájmu nás kontaktujte ZDE.