Rekreační středisko Svor se nachází v Lužických horách přímo pod horou Klíč. Se střediskem spolupracujeme již více než 15 let.

Ubytování 

Středisko nabízí celkový počet 300 lůžek, z toho 124 ve zděných bungalovech a 176 v dřevěných čtyřlůžkových chatkách. V letní sezóně mohou být děti ubytovány také ve stanech s podsadou.
Ve středisku najdete různé typy ubytování:
1) tři bungalovy, které  jsou rozděleny na dvě samostatné části s vlastním vchodem. V každé polovině je jeden dvoulůžkový a dva šestilůžkové pokoje a společné sociální zařízení (WC, sprchový kout)
2) bungalov s dvou až třílůžkovými pokoji, vždy dva mají společné sociální zařízení
3) bungalov s třílůžkovým a třemi pětilůžkovými pokoji se společným sociálním zařízením (sprchový kout, 2x WC). Na každém pokoji je vlastní umyvadlo.
4) bungalov s jedno/dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením
5) chatky – jde o dřevěné čtyřlůžkové chatičky s dvěma palandami, poličkami, stolkem a židličkou. Chatky jsou zatepleny, je do nich zavedena elektřina a lze je vytápět přenosnými radiátory. Pro ubytované děti jsou k dispozici společné sprchy a WC.
 

 

RS Svor
RS Svor
  

Do jídelny se vejde cca 120 osob; pokud se pobytu účastní více lidí, stravují se ve dvou či více tzv. směnách. Strava se podává pětkrát denně (včetně dopolední i odpolední svačiny), celodenně je zajištěn pitný režim – ve várnicích je stále čaj nebo šťáva. Přes den je klientům k dispozici kiosek a ve večerních hodinách bar.

RS Svor

Vybavení střediska

Pro klienty je ve středisku k dispozici deset učeben vybavených tabulemi, v hlavní společenské místnosti (jídelna) lze využít dataprojektor, zvukovou aparaturu i světelné efekty (zvlášť při diskotékách). V některých místnostech jsou k dispozici televize a DVD přehrávače.

Z dalšího vybavení  nemůžeme zapomenout na venkovní bazén, beachvolejbalové hřiště, dvě hřiště s asfaltovým a jedno s travnatým povrchem, tělocvičnu se stoly na stolní tenis, dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a trampolínou. V prostoru mezi chatkami  se nachází travnatá louka a na okraji střediska bývá k dispozici též velký party stan s dřevěnou podlahou.

V celém středisku je k dispozici internet.

RS Svor
RS Svor
RS Svor bar
RS Svor bazén
RS Svor
RS Svor volejbal

Adresa střediska

Rekreační středisko Svor
Svor 8  471 51

Všechny dotazy, rezervace aj. řešte prostřednictvím kontaktů pražské kanceláře viz. kontakty