REKREAČNÍ STŘEDISKO ŠLOVICE

Od roku 2017 spolupracujeme s areálem ve Šlovicích. Kapacita tohoto rekreačního zařízení je 130 míst a naši klienti jistě ocení, že všichni rekreanti jsou ubytováni v jedné budově.

    

Ubytování:

Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, na každém patře jsou k dispozici také učitelské pokoje s lednicí, TV a vlastním sociálním zařízením. V budově B se nachází dvou až pětilůžkové pokoje a apartmány, většina s vlastním sociálním zařízením. Při teplém počasí se mohou klienti ubytovat rovněž ve čtyřech prostorných dřevěných chatkách s kapacitou 4 míst.

ubytovani1-nahled     ubytovani2-nahled     ubytovani3-nahled

Stravování:

Jídelna má kapacitu zhruba 80 míst, v případě většího počtu rekreantů se jídlo vydává ve dvou směnách. Nabízíme plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři, pro dětské pobyty též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. Jídelní lístek předkládáme klientům v den zahájení pobytu. Nebráníme se možným změnám, připomínkám a námětům. V případě zájmu jsme po dohodě schopni připravit slavnostní tabuli, chlebíčky, dorty nebo zmrzlinové poháry pro děti. Přizpůsobíme se rovněž Vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře aj.). Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu. Pro podnikové akce připravíme občerstvení na oslavy, školení či prezentace.

Společenské místnosti:

V rekreačním zařízení se nachází 4 klubovny, které lze využít pro výuku, školení či jako útočiště v případě nepříznivého počasí. Všechny klubovny jsou vybaveny tabulemi. Pro uspořádání společenského večera či diskotéky je vhodné využít jídelnu, při menším počtu osob i prostory baru.

spolecenske1-nahled     spolecenske2-nahled     spolecenske3-nahled

Sportoviště a zábava:

Ve venkovní části areálu je našim klientům k dispozici venkovní bazén, beachové hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na fotbal a hřiště s umělým povrchem (volejbal, tenis). Pro menší děti je připraveno mnoho prolézaček (houpačky, skluzavka, lanovka, pyramida, kolotoč) a dětský domeček s pískovištěm. Okolní lesy nabízejí mnoho příležitostí pro vycházky a různé hry. Učitelé mohou pro chvíle nerušeného odpočinku využít tři sauny.

 

 

Adresa střediska

RS Šlovice
Šlovice 145 Hřebečníky 270 41

 

Adresu používejte pouze pro korespondenci s dětmi během pobytů na táboře či škole v přírodě. Všechny dotazy, rezervace aj. řešte prostřednictvím kontaktů pražské kanceláře.

 

 

Nabídka výletů

 

Okolí rekreačního střediska Šlovice skýtá mnoho možností pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Pro podrobnější informace a tipy na výlety, navštivte stránku http://www.zeleneudoli.com/tipy-na-vylety/