Rekreační areál ve Šlovicích se nachází nad řekou Berounkou. Spolupráci jsme se střediskem navázali v roce 2017. Kapacita tohoto rekreačního zařízení je 130 míst a naši klienti jistě ocení, že všichni rekreanti jsou ubytováni v jedné budově. V případě zájmu jsou klientům k dispozici ještě čtyři chaty.

 

 

Ubytování:

 

Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, na každém patře jsou k dispozici také dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, lednicí a TV. V budově B se nachází dvou až pětilůžkové pokoje a apartmány, většina s vlastním sociálním zařízením. Při teplém počasí se mohou klienti ubytovat rovněž ve čtyřech prostorných dřevěných chatkách s kapacitou 4 míst.

 


Stravování:

Jídelna má kapacitu zhruba 80 míst, v případě většího počtu rekreantů se jídlo vydává ve dvou směnách. Nabízíme plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři, pro dětské pobyty též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. Jídelní lístek předkládáme klientům v den zahájení pobytu. Nebráníme se možným změnám, připomínkám a námětům. Přizpůsobíme se rovněž Vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře aj.). Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu. Pro podnikové akce připravíme občerstvení na oslavy, školení či prezentace formou rautových stolů dle Vašeho přání.

 


Společenské místnosti:

V rekreačním zařízení se nachází 4 klubovny, které lze využít pro výuku, školení či jako útočiště v případě nepříznivého počasí. Všechny klubovny jsou vybaveny tabulemi. Pro uspořádání společenského večera či diskotéky je vhodné využít jídelnu, při menším počtu osob i prostory baru.

 

 

Sportoviště a zábava:

Ve venkovní části areálu je našim klientům k dispozici venkovní bazén, beachové hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na fotbal, hřiště s umělým povrchem (volejbal, tenis) a zejména pro taneční skupiny velký partystan s dřevěnou podlahou. Pro menší děti je připraveno mnoho prolézaček (houpačky, skluzavka, lanovka, pyramida, kolotoč) a dětský domeček s pískovištěm. Okolní lesy nabízejí mnoho příležitostí pro vycházky a různé hry. Za nepříznivého počasí je možnost využít saunu.

 


Adresa střediska

RS Šlovice
Šlovice 145 Hřebečníky 270 41

Všechny dotazy, rezervace aj. řešte prostřednictvím kontaktů pražské kanceláře viz kontakty