Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa a je poměrně rozsáhlý. V přední části areálu se nachází velká zděná budova s celkovou kapacitou 120 míst ve čtyřlůžkových pokojích (bez paland) a 17 dřevěných chatiček s kapacitou 100 míst. V druhé části areálu (cca 200 metrů od první části) se nachází 4 přízemní budovy a 10 dřevěných srubů. V areálu se nachází celkem 12 společenských místností (vhodné jako učebny či klubovny pro děti pro případ nepřízně počasí), dva velké sály, 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, bazén, houpačky, trampolíny a minigolf.  Možnost parkování přímo v areálu.

RS Hrachov
RS Hrachov


Ubytování

V našem areálu si přijdou na své nároční klienti i ti méně náročnější. Nabízíme ubytování v jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, ve vícekapacitních pokojích – čtyř až šestilůžkových nebo v dřevěných srubech. 
 


Společenské místnosti

Ve středisku je k dispozici 12 kluboven, které jsou vybaveny lavicemi, tabulemi na popisovače a audio-vizuální technikou. Každá skupina tak může mít dostatek soukromí pro své aktivity. Pro hromadnější akce (diskotéky, promítání, školení, prezentace) doporučujeme využít velkou jídelnu, vybavenou promítacím plátnem, dataprojektorem a světelnou a zvukovou aparaturou včetně mikrofonu.

RS Hrachov pokoj


Vybavení střediska

Středisko nabízí široké možnosti sportovního vyžití pro děti i dospělé. K dispozici jsou 4 udržovaná a oplocená hřiště s příslušenstvím (3 hřiště na volejbal, jedno na nohejbal), travnaté fotbalové hřiště, stoly na stolní tenis či travnatá louka vhodná pro softbal, frisbee aj. Děti (ale nejen ony) jistě ocení trampolínu, ruský kuželník, houpačky, minigolf a nově též lidský fotbálek. V roce 2016 jsme pro naše dospělé klienty vybudovali wellness zónu. Zájemci mohou využít saunu nebo relaxovat ve vířivé vaně. Během jara a léta mohou klienti využít venkovní bazén se skluzavkou. Milovníci táboráků uvítají udržovaná ohniště, příznivci společenských her pak stolní fotbálek či elektronické šipky. Okolní terén je vhodný pro cyklistiku.

RS Hrachov
RS Hrachov - bazén
Tábor Hrachov
RS Hrachov - bar


Stravování

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně. Rekreantům nabízíme možnost zakoupení plné penze (snídaně, oběd, večeře), polopenze, či výběr ze dvou jídel. Pro dětské kolektivy jsou samozřejmostí též odpolední a dopolední svačiny. V případě zájmu zajistíme též stravování formou švédských stolů, grilování, raut aj.

RS Hrachov jídlena


Adresa střediska:

Rekreační středisko Hrachov
Svatý Jan – Hrachov, č. e. 45
Pošta Kamýk nad Vltavou
262 63