Program pro děti

Při přípravě programu vycházíme z aktuálních trendů. Cílem je, aby program byl pestrý a zajímavý. Kromě her, soutěží a sportu se snažíme zábavnou formou děti něco nového naučit.
mini018      image007       image131

Každý rok vymýšlíme napínavou celopobytovou hru, která děti provází po celou školu v přírodě. Ke hře každoročně natáčíme videosnímky, které dětem spolu s živými divadelními vstupy vypravují příběh. Jednotlivé hry jsou zaměřeny na týmovou spolupráci dětí v rámci třídy, taktiku a tvořivost.
dsc03612-nahled      img_0178-nahled      cam00082-nahled

Školy v přírodě jsou ideální místo k tmelení třídního kolektivu. Proto jsme připravili několik variant tzv. třídních programů, které nabízejí příležitost poznat spolužáky z jiné stránky. A z jakých třídních programů si děti mohou vybrat?

p4300127-nahled      dsc06820-nahled      image055

Míčové sporty fotbal, volejbal, přehazovaná, vybíjená, basketbal, ringo, softbal, badminton, stolní tenis
Netradiční sporty flagball, kin ball, minigolf, lidský fotbal, střelba ze vzduchovky či paintballové pistole
Atrakce minisegway, šlapací káry, trampolína, dětská hřiště, lezecká stěna, lanové aktivity, skákací hrad, skákací boty, slackline
Společenské hry Activity, Bang, Osadníci, Times up, Scrable a řada dalších her od značky Albi a Mindok

image004      dscf5304-nahled      dsc05313-nahled

 

Pro menší děti jsou v areálu houpačky a prolézačky. Ve Svoru je vybudované nové dětské hřiště. V případě hezkého počasí mohou rekreanti využít venkovní bazén.

dsc05331-nahled      dsc05873-nahled      skakacihrad-nahled

 

Svoje místo v programu mají již stabilně diskotéky, soutěžní večery, táboráky nebo turnaje. Společenská místnost je vybavena profesionální technikou (světelné efekty, hudební aparatura, mikrofon, dataprojektor) a tak si děti mohou vyzkoušet například karaoke, podívat se na film nebo se pořádně vyřádit při tanci.

image055      p1210923-nahled      image033

 

Doplňujícím, ale přesto velmi zajímavým programem může být návštěva profesionálních záchranářů a potápěčů,  policistů, hasičů nebo sokolníků, kteří dětem rádi předvedou své dovednosti a v rámci prevence upozorní na možná nebezpečí.

img_1206-nahled      img_0171-nahled      dscf0583-nahled

 

Bude-li zájem, rádi připravíme odpolední a večerní program i pro učitele. Máme připraveno mnoho tipů na výlety do okolí, učitelé mohou změřit své síly ve volejbale nebo ping pongu, ve večerních hodinách si mohou zahrát různé moderní stolní hry (Aktivity, Osadníci, Scrabble aj.), zazpívat si při kytaře u táboráku či na baru nebo se zúčastnit turnaje ve stolním fotbálku, šipkách apod. Při všech těchto aktivitách se nejen pobaví, ale lépe se i poznají se svými kolegyněmi a kolegy. Do školy se pak vrací děti i učitelé jako stmelenější kolektiv. Pokud se učitelé budou chtít do odpoledních programů aktivně či pasivně zapojit, rádi jim tuto možnost nabídneme. Rovněž tak do programu rádi zařadíme jejich další požadavky (noční bojovku, karneval, Superstar aj.)