Dotazník pro uchazeče o práci

Vychovatel/ka

    Pozice vychovatele na škole v přírodě se nemusíte bát, i v případě, že zkušenosti s prací s dětmi nemáte. Vychovatel dostane na starosti jednu skupinu dětí (cca 20 dětí). Na pobyty do našich středisek jezdí děti základních škol, většinou první stupeň. Většinou si můžete vybrat věkovou kategorii, s kterou budete pracovat. O děti se vychovatel stará v odpoledních a večerních hodinách. Z cca 50% je program pro děti připraven – jedná se o celopobytovou hru, která probíhá odpoledne a dále o společné večerní programy jako je soutěžní večer a diskotéky. Z druhých 50% realizuje vychovatel program pro děti tak, aby se postupně všechny třídy vystřídaly na různých aktivitách – sport, výtvarná činnost, zálesáctví či různé atrakce, které se v RS nacházejí – např. minigolf, skákací hrad, prolézačky apod. Každodenně se v dopoledních hodinách koná setkání všech vychovatelů s vedoucím pobytu, na němž naplánujete aktivity na celý den. Vedoucí pobytu vám rád pomůže a poradí, pokud si s některými aktivitami nebudete vědět rady.

Vyplacení mzdy do 21 dnů od skončení pobytu. Ubytování a strava na pobytu zdarma. Nabízíme velké množství termínů a středisek, dlouhodobější spolupráci např. tři pobytu za sebou. Školy v přírodě probíhají ve Svoru v Lužických horách, V Hrachově u Sedlčan a Šlovicích u Rakovníka. 

Máte-li zájem o spolupráci s naší firmou, vyplňte, prosím, následující formulář. V případě zájmu Vás bude obratem kontaktovat naše personální oddělení. Preferujeme uchazeče, kteří zašlou životopis i fotografii.
* Takto označená pole jsou povinná a je nutné je vyplnit.

 

Jméno a příjmení (vyžadováno)

Rok narození (vyžadováno)

E-mail (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Pracovní pozice
Zaškrtněte co nejvíce z uvedených pozic, které byste byl/a ochoten/ochotna v naší firmě vykonávat. Charakteristiku jednotlivých pozic (vč. popisu pracovní náplně, našich požadavků i naší nabídky) si můžete přečíst po kliknutí na nápis „více informací“ vedle názvu dané pozice. Z uvedených pozic si můžete vybrat jednu, které se chcete věnovat intenzivněji, nebo více pozic (kombinace činností je také možná). Upřednostňujeme flexibilitu.

 
Vychovatel/kaZdravotník/zdravotniceNoční vychovatelKuchař/kaPaní na úklidPomoc v kuchyni

 
Očekávaná měsíční čistá mzda při plném pracovním úvazku:
Uveďte výši vámi očekávané čisté mzdy, kterou si představujete po dobu trvání zaškolení (tedy v prvních cca 1 - 2 měsících spolupráce). Po jejím uplynutí můžete počítat s navýšením mzdy.
12 - 15tis.16 - 19 tis.20 - 23 tis.24 - 27 tis.28 - 31 tis.32 - 35 tis.

 
K formuláři prosím připojte následující přílohy:
 

Fotografie:Pouze ve formátu *.jpg

Životopis:Pouze ve formátu *.doc, *.pdf nebo *.rdf

Velikost těchto souborů nesmí přesáhnout 2MB (dohromady), jinak se je nepodaří uložit.