8 důvodů, proč jet s námi

1. Tradice

Pořádání letních dětských táborů se věnujeme již 25 let.

2. Pečlivá přípravaimg_3991-nahled

Tábory nejsou jen náš koníček, ale i povolání. Proto se jejich přípravě můžeme naplno věnovat po celý rok.

3. Vlastní rekreační střediska

Objekty, kde se tábory pořádají, patří naší firmě, a proto není problém dohlížet na dodržování vysoké kvality ubytování a stravování. Každoroční investice přináší dětem nové atrakce, hračky a zážitky.

4. Programdsc04486-nahled

Program sestavujeme tak, aby byl pestrý a vyvážený. Během dopoledne se děti věnují vybranému kroužku, na odpoledne je připravena celotáborová hra a nejrůznější oddílové programy (sport, zálesáctví aj.) Důležité je, aby se děti na táboře nikdy nenudily.

5. Pojištění

Tábory provozuje cestovní kancelář, která je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Etics.

6. Zkušení vedoucí

Všichni naši vedoucí jsou prověření profesionálové. Jedná se převážně o studenty vysokých škol, kteří prošli naším školením z psychologie, zdravovědy, bezpečnosti práce i programu. Dokáží se držet pokynů, ale zároveň i zdravě improvizovat, hrát si a tvořit.

dsc_0737-nahled7. Výlety

Každý rok hledáme nové výletové destinace a nabízíme tak dětem možnost poznávat zajímavá místa v České republice a zároveň se pobavit s kamarády. Díky široké nabídce se děti nemusí obávat, že by musely několikrát za sebou navštívit stejné místo.

8. Variabilitaimg_1206-nahled

Při výběru našeho letního tábora si můžete zvolit typ ubytování (chatky, bungalovy, stany), dopolední zájmový kroužek a libovolný výlet. Dá se říci, že velkou část programu máte možnost vybrat Vy sami po poradě s dětmi.